تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی

گروه مدرسان زبان انگلیسی آرشام

گروه آرشام از اساتید برجسته زبان انگلیسی که تخصصشان تدریس مکالمه زبان است، تشکیل شده؛ تمامی مدرسان تیم ما در معتبرترین موسسات زبان کشور مشغول به تدریس زبان انگلیسی هستند. با ما تماس بگیرید.

Our customer satisfaction is our main goal

We have devoted female English teachers for our customers

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل

ما به شما کمک خواهیم کرد تا به هدفتان برسید

10

تخفیف ویژه تابستان

130

تعداد مشتریان

100

میزان رضایت مشتری

فرآیند اجرایی کلاس های خصوصی آرشام

خصوصی زبان انگلیسی

سوالات متداول مشتریان

آیا اساتید در بین دوره ها یا سطوح تغییر می کنند؟ 

بستگی دارد؛ اگر ما برای سطوح پایین تر استاد مناسب تری معرفی کنیم، ممکن است هنگام رسیدن به سطوح بالا، استاد مخصوص به سطوح بالا نیز برایتان اعزام کنیم. اما اگر از ابتدا با استادی شروع کنید که توانایی تدریس در تمام سطوح را دارد، دیگر نیازی به تغییر نیست. این موضوع به این دلیل اتفاق می افتد که ممکن است در برخی فواصل زمانی، وقت برخی از اساتید پر باشذ، یا برخی از اساتید تخصصشان تدریس سطوح پایین باشد، تمامی این موارد توسط مشاور گروه تشخیص داده خواهد شد. پس نگران هیچ چیز نباشید.

آیا اساتید مدرک معتبری برای تدریس زبان انگلیسی دارند؟

بله؛ تمام اساتید ما علاوه بر مدرک زبان انگلیسی خود، مدرک TTC مربوط به نحوه صحیح تدریس را نیز دارند. در اصل برای تدریس زبان انگلیسی دوره دیده و تجربه ی زیادی کسب کرده اند. مدیریت مجموعه تنها اساتیدی را جذب می کند که علاوه بر دانش بالای زبان انگلیسی، توانایی مناسبی در جذب علاقه و رضایت زبان آموزان داشته باشند و برای تدریس مدرک داشته باشند. گروه آرشام اساتید برگزیده ای را نیز برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل در نظر گرفته است. فقط کافیست با مشاور ما تماس بگیرید.

مدت زمان مورد نیاز برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق کلاس خصوصی چقدر است؟

مدت زمان لازم به نیاز و زمانبندی شما بستگی دارد. در واقع نمی توان برای همه یک نسخه پیچید. برای مثال فردی که قصد مهاجرت دارد، ممکن است تنها شش ماه وقت داشته باشد. در این صورت پیشنهاد ما کلاس های فشرده پنج یا شش روز در هفته خواهد بود. اما ممکن است فردی به علت مشغله زیاد و نداشتن محدودیت زمانی(مثل شش ماه)، به کلاس های دو روز در هفته بسنده کند. پس با توجه به نیاز و هدف شما، برایتان برنامه ریزی خواهیم کرد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل چطور انجام می شود؟

در صورتی که به هر علتی ترجیح شما مدرس زبان انگلیسی خانم است، با شماره اعلام شده تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره مربوطه را دریافت کنید. در این راستا، مشاور ما طبق نیاز شما، یک استاد خانم مجرب به شما معرفی خواهد کرد.

سوالات بیشتری دارید؟

راه های ارتباطی

شماره تماس
09120249510

ارتباط در واتس اپ
09120249510

ایمیل
info@englishprivate.ir
shahinnoei2@gmail.com

اینستاگرام
shahinnoei

    نام شما (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    موضوع

    پیام شما