تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل

گروه مدرسان آرشام

آموزش زبان انگلیسی کودکان خود را به متخصصان ما بسپارید. برخی از اعضای تیم ما برای تدریس زبان انگلیسی به کودکان دوره های TTC مجزایی دیده اند. کتب آموزشی آنها نیز متفاوت است. با ما تماس بگیرید.

ببینید مشتریان آرشام

در مورد خدمات ما چه می گویند

“ممنون واقعا کارتون عالیه، بارها روش ها و موسسات و معلم های مختلفی رو برای یادگیری پسرم امتحان کرده بودیم. خداروشکر شما فقط تبلیغ نمیکنید و پیشرفت پسرم رو به راحتی میبینیم. از استادی که فرستادید خیلی راضی بودیم. سپاس ”

خانم عبادی پورمشتری

“اول باید تشکر کنم از مشاور خوبنتون که راهنمایی بسیار خوبی کردن و خیلی هم خوش برخورد بودن. بعلاوه دقیقاً نیاز آموزشی من رو درست تشخصی دادید و قشنگ دارم زبان رو درست یاد میگیرم و لذت میبرم. یه دنیا ممنون ”

اقای نشاطمشتری

“پسر من فقط 8 سالشه و انتظار نداشتم انقد از کلاس خوشش بیاد. اصن هر روز میگه امروز کلاس زبان ندارم؟ خیلی مشتاق شده و استادش رو هم خیلی دوس داره، ممنون از زحماتتون ”

خانم پورحیدریمشتری

“من از حوصله و صبرتون واقعا تشکر میکنم. خیلی کارتون درسته. من خودم هم علاقه مند شدم که کلاسهای بزرگسالان رو باهانون بردارم. دخترم که خیلی ازتون تعریف کرده و واقعا هم زبانش بهتر شده.”

اقای جلوهمشتری

Let us sacrifice our today so that our children can have a better tomorrow

Accelerate your child's future success. Let them Learn English faster with our help

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل

ما به کودک شما کمک خواهیم کرد تا زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرد.

12

تعداد مدرسان زبان انگلیسی کودکان تیم

10

تخفیف تابستانه کلاس های کودکان

100

میزان رضایت مشتری

برای ثبت سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت سفارش

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

تماس با ما
خصوصی زبان انگلیسی

سوالات متداول مشتریان

حداقل و حداکثر سن کودکان برای کلاس های خصوصی چند سال است؟

حداقل سن 8 سال و حداکثر سن کودک 12 سال. از سنین بالاتر کتب مربوط به نوجوانان تدریس خواهد شد. اما اگر نوجوان شما، بین 12 الی 13 سال دارد ولی هیچ سابقه و دانشی در زمینه زبان انگلیسی نداشته، طی چند جلسه اول، مدرس مجرب ما، به او حداقل موارد لازم برای شروع کتاب نوجوانان را درس خواهد داد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل توسط کدام اساتید انجام خواهد شد؟

اساتید اعزام شده به این گونه کلاس ها، برای تدریس زبان به کودکان دوره ای تحت نام TTC کودکان دیده اند و مدرک آن را کسب کرده اند. اما ممکن است برخی از اساتید تیم ما هم دوره ی بزرگسالان را دیده باشند و هم دوره کودکان را.

بنابراین استاد مورد نظر، با حوصله و صبور بوده و توانایی و تجربه ی کار با کودکان را دارد. از آنجایی که ما در موسسات برتر کشور، سالها به کودکان زبان انگلیسی را تدریس کرده ایم، دقیقا روش تدریس به آنها را بخوبی میدانیم.

چقدر زمان لازم است تا کودک ما بتواند انگلیسی صحبت کند؟

به این سوال صادقانه جواب خواهیم داد. به طور واقع بینانه، مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان چند برابر بزرگسالان است؛ چرا که بزرگسالان دوره هایی از قبل دیده اند یا حداقل دانش مدرسه ای دارند، و تمرکز آنها یادگیری زبان است؛ در حالی که یک کودک فکرش بازی کردن است پس تنها راه تدریس به او از طریق بازی و شعر است.

بنابراین بدون هدف تبلیغ کردن، باید بگویم که تیم ما به طور اصولی فرزند شما را برای دوره های بعدی و نوجوانان آماده خواهد کرد و تولید کردن به زبان انگلیسی برای کودکان زمان بیشتری لازم دارد که به تعداد جلسات در هفته و زمانبندی شما بستگی دارد.

راه های ارتباطی

شماره تماس
09120249510

ارتباط در واتس اپ
09120249510

ایمیل
info@englishprivate.ir
shahinnoei2@gmail.com

اینستاگرام
shahinnoei

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما