تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل

گروه مدرسان آرشام

آموزش زبان انگلیسی کودکان خود را به متخصصان ما بسپارید. مدرسان تیم ما برای تدریس زبان انگلیسی به کودکان دوره های TTC مجزایی دیده اند. کتب آموزشی آنها نیز متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اساتید برگزیده مجموعه آرشام

اساتید کودکان ما در برترین موسسات زبان کشور از جمله موسسه کیش در حال تدریس هستند. برای تدریس به کودکان دوره های تربیت مدرس کودکان TTC دیده و سالها در این زمینه تجربه کسب کرده اند. 

مشاهده لیست کامل اساتید
رضایت مشتری هدف ماست

کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان در منزل مشتری برگزار شده و دروس مربوطه از طریق کتب آموزشی superminds و روش مختص کودکان صورت می گیرد. به صورتی که کودک زبان را حین بازی، همخوانی با موسیقی، نقاشی و غیره فرا میگیرد.

گروه مدرسان آرشام

تدریس خصوصی زبان کودکان

آنچه مسلم است کودکان به طور قابل‌توجهی از یادگیری یک زبان خارجی بهره‌مند می‌شوند. اما اگر این کار به طور صحیحی برنامه ریزی شود، آنها کلاس‌های انگلیسی را نوعی سرگرمی و تعامل با یک بزرگسال در نظر می‌گیرند؛ در عین حال، در کنار یک معلم مجرب از مجموعه آرشام، آنها به وسیله بازی‌ها و آهنگ‌های کلاس زبان انگلیسی را یادگیری میگیرند. در حال آواز خواندن و بازی های فکری، زبان آموزان جوان ما، صداها، کلمات و حتی عبارات انگلیسی ساده را یاد می‌گیرند. این آهنگ‌ها معمولا جذاب و شاد هستند و گاهی با یک ویدئوی خنده‌دار همراه می شوند.

علاوه بر این، آن‌ها در کلاس های ما حروف و هجی کردن (اسپل) را یاد می گیرند که قطعا هنگام خواندن لغات در کتاب های مختلف به آن‌ها کمک خواهد کرد. در نهایت کودکان می‌توانند کلمات را تلفظ کرده و از برخی عبارات در صحبت کردن نیز استفاده کنند.

آنچه مهم‌تر است، آن‌ها معنی جملات مدرس را درک می‌کنند چون یک معلم باید از تصاویر یا اشیا استفاده کرده باشد تا معنای کلمه را به جای ترجمه آن‌ها نشان دهد. اگر زبان آموز برای فهمیدن واژگان به چنین شیوه‌ای ادامه دهد، از ترجمه به روش زبان مادری اجتناب کرده و لغت در ذهن او به انگلیسی جا می افتد.
امروز شروع کنید
تعداد جلسات
 • 4 الی 5 کتاب
 • هر کتاب 4 الی 5 ترم
 • هر ترم 8 جلسه
 • هر جلسه 1 ساعت و نیم
 • 1 الی 3 جلسه در هفته
هزینه کلاس ها
 • برنامه ریزی به صورت هفتگی یا جلسه ای
 • هر جلسه 100 الی 120 تومان
 • هماهنگی و پرداخت تنها با مشاور
 • بدون نیاز به پیش پرداخت قبل از برگزاری کلاس
 • تخفیف های دوره ای (تابستان، اعیاد و …)
پشتیبانی
 • مشاوره اولیه
 • برنامه ریزی کلاس ها
 • هماهنگی با استاد مناسب
 • مشاوره و پشتیبانی حین دوره
 • مدیریت اساتید
روش آموزش
 • اساتید ترجیها خانم و با حوصله
 • تدریس به صورت ترمیک و مرحله ای
 • تدریس به روش موسیقی و بازی
 • یادگیری بدون ترجمه
 • آماده سازی جهت دوره های پیشرفته
25
تعداد کلاس های در حال برگزاری
48
تعداد کل کلاس های کودکان ما
12
تعداد اساتید کودکان

میزان رضایت مشتریان

95%

آمار کلاس های برگزار شده آرشام

برگزاری کلاس های خصوصی زبان کودک در تمامی مناطق تهران از جمله شرق، غرب، شمال و جنوب

پوشش تمامی مهارت های اصلی و فرعی از جمله شنیداری، نوشتن، خواندن و صحبت کردن

جهت ثبت نام کلاس ها می توانید با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید یا از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ثبت و کلاس مورد نظر را ثبت نام کنید.

مدرس خصوصی زبان انگلیسی کودکان

بهره گیری از بهترین اساتید

تدریس توسط اساتید موسسه زبان کیش، با سابقه تدریس بالای 6 سال، دارای مدرک آیلتس یا تافل و دوره دیده برای تدریس زبان انگلیسی به کودکان انجام می شود.

پشتیبانی مستمر

در طول دوره شما می توانید به طور مستمر با پشتیبان در ارتباط بوده و سوالات، نظرات و میزان پیشرفت زبان آموز خود را جویا شوید. پشتیبان در ابتدا برای شما بهترین مدرس را معرفی کرده و در صورتی که از عملکرد استاد رضایت نداشتید پشتیبان مدرس دیگری برای شما اعزام می کند.

مناسب برای سنین 5 الی 12 سال

دوره های مکالمه زبان انگلیسی برای سنین 5 الی 9 سال بیشتر از طریق بازی، اهنگ و نقاشی و کاردستی آموزش داده می شود. برای سنین 10 الی 12 سال علاوه بر مکالمه، خواندن و نوشتن نیز آموزش داده می شود.

هزینه مقرون به صرفه

هزینه کلاس های خصوصی مجموعه آرشام از سایرین کمتر بوده و در عین حال از اساتید مجرب، جوان و با حوصله بهره مند خواهید شد. هزینه هر جلسه یک ساعت و نیمه برای کلاس های حضوری در منزل مشتری، 100 هزارتومان برای مناطق شرقی و 120 هزار تومان برای مناطق غربی و شمالی شهر تهران می باشد.

بهره گیری از کتاب مخصوص کودکان

در این دوره ها از کتب آموزشی مناسب کودکان به نام Superminds استفاده می شود که در موسسه کیش نیز اساتید مجموعه آرشام همین کتب را تدریس می کنند.

آمادگی برای دوره های حرفه ای

در حین آموزش دوره های کودکان، مدرسین ما زبان آموز را برای دوره های حرفه ای نوجوانان آماده می کنند تا بلافاصله پس از اتمام دوره کودکان وارد کتب تخصصی تر، پر محتواتر، و جامع تر شده و زبان انگلیسی را کامل فراگیرند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل

ما به کودک شما کمک خواهیم کرد تا زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرد.

12

تعداد مدرسان زبان انگلیسی کودکان تیم

10

تخفیف تابستانه کلاس های کودکان

100

میزان رضایت مشتری

برای ثبت سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت سفارش

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

تماس با ما

سوالات متداول مشتریان

حداقل و حداکثر سن کودکان برای کلاس های خصوصی چند سال است؟

حداقل سن 8 سال و حداکثر سن کودک 12 سال. از سنین بالاتر کتب مربوط به نوجوانان تدریس خواهد شد. اما اگر نوجوان شما، بین 12 الی 13 سال دارد ولی هیچ سابقه و دانشی در زمینه زبان انگلیسی نداشته، طی چند جلسه اول، مدرس مجرب ما، به او حداقل موارد لازم برای شروع کتاب نوجوانان را درس خواهد داد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان در منزل توسط کدام اساتید انجام خواهد شد؟

اساتید اعزام شده به این گونه کلاس ها، برای تدریس زبان به کودکان دوره ای تحت نام TTC کودکان دیده اند و مدرک آن را کسب کرده اند. اما ممکن است برخی از اساتید تیم ما هم دوره ی بزرگسالان را دیده باشند و هم دوره کودکان را.

بنابراین استاد مورد نظر، با حوصله و صبور بوده و توانایی و تجربه ی کار با کودکان را دارد. از آنجایی که ما در موسسات برتر کشور، سالها به کودکان زبان انگلیسی را تدریس کرده ایم، دقیقا روش تدریس به آنها را بخوبی میدانیم.

چقدر زمان لازم است تا کودک ما بتواند انگلیسی صحبت کند؟

به این سوال صادقانه جواب خواهیم داد. به طور واقع بینانه، مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان چند برابر بزرگسالان است؛ چرا که بزرگسالان دوره هایی از قبل دیده اند یا حداقل دانش مدرسه ای دارند، و تمرکز آنها یادگیری زبان است؛ در حالی که یک کودک فکرش بازی کردن است پس تنها راه تدریس به او از طریق بازی و شعر است.

بنابراین بدون هدف تبلیغ کردن، باید بگویم که تیم ما به طور اصولی فرزند شما را برای دوره های بعدی و نوجوانان آماده خواهد کرد و تولید کردن به زبان انگلیسی برای کودکان زمان بیشتری لازم دارد که به تعداد جلسات در هفته و زمانبندی شما بستگی دارد.

ببینید مشتریان آرشام

در مورد خدمات ما چه می گویند

“ممنون واقعا کارتون عالیه، بارها روش ها و موسسات و معلم های مختلفی رو برای یادگیری پسرم امتحان کرده بودیم. خداروشکر شما فقط تبلیغ نمیکنید و پیشرفت پسرم رو به راحتی میبینیم. از استادی که فرستادید خیلی راضی بودیم. سپاس ”

خانم عبادی پورمشتری

“اول باید تشکر کنم از مشاور خوبنتون که راهنمایی بسیار خوبی کردن و خیلی هم خوش برخورد بودن. بعلاوه دقیقاً نیاز آموزشی من رو درست تشخصی دادید و قشنگ دارم زبان رو درست یاد میگیرم و لذت میبرم. یه دنیا ممنون ”

اقای نشاطمشتری

“پسر من فقط 8 سالشه و انتظار نداشتم انقد از کلاس خوشش بیاد. اصن هر روز میگه امروز کلاس زبان ندارم؟ خیلی مشتاق شده و استادش رو هم خیلی دوس داره، ممنون از زحماتتون ”

خانم پورحیدریمشتری

“من از حوصله و صبرتون واقعا تشکر میکنم. خیلی کارتون درسته. من خودم هم علاقه مند شدم که کلاسهای بزرگسالان رو باهانون بردارم. دخترم که خیلی ازتون تعریف کرده و واقعا هم زبانش بهتر شده.”

اقای جلوهمشتری

یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان چه مزایایی دارد؟

آینده فرزندانمان را درخشان کنیم...

آموزش زبان انگلیسی کودکان در خانه

یادگیری زبان انگلیسی به صورت خصوصی در منزل، فضایی موثر است که قابلیت‌های یادگیری زبان آموز را تحت‌تاثیر قرار داده و ضریب یادگیری کودکان را افزایش می‌دهد. یادگیری یک زبان دیگر مزایای بسیاری دارد که در این بخش در مورد آن بیشتر توضیح داده خواهد شد.

کودکان Bilingual یا دو زبانه سریع‌تر و آسان‌تر یاد می‌گیرند، مهارت‌های حل مسئله و خلاقیت را در خود بهبود بخشیده و فرصت‌های شغلی بیشتری در بزرگسالی پیش رو خواهند داشت. علاوه بر این، آن‌هابا علوم و فرهنگ‌های دیگر آسان‌تر ارتباط برقرار می‌کنند که باعث می‌شود ذهنی بازتر داشته و دانش خود را نیز در سنین جوانی گسترده تر کنند. از همه مهم‌تر، یادگیری زبان دوم در سنین پایین بسیار آسان‌تر است.

یکی از مزایای اصلی یادگیری زبان دوم در سنین پایین این است که بچه‌ها یادگیری زبان را سریع‌تر و آسان‌تر از بزرگسالان می‌آموزند. آن‌ها زمان بیشتری برای یادگیری دارند، فکر و ذهن بازتری دارند، موانع کم‌تری در این راه دارند و به طور خلاصه، آموزش زبان دوم به کودک در سنین کم باعث می شود در سنین بالاتر زمان بیشتری برای یادگیری زبان های دیگر و یا در کل علوم دیگر داشته باشد.

یکی از هیجان‌انگیزترین مزایای یادگیری زبان دوم در سنین پایین، توانایی برقراری ارتباط با افراد بیشتر از فرهنگ‌های مختلف است. کودکانی که زبان دوم را می‌آموزند، فرصت‌های خارق‌العاده‌ای برای سفر به سراسر جهان دارند و فرهنگ‌های دیگر را بیشتر می‌شناسند.
این روزها بسیاری از جوانان سراسر جهان دانشخوبی از زبان انگلیسی دارند. برای کودکان، چیزی که آن‌ها یاد می‌گیرند در واقع به والدینشان بستگی دارد. والدینی که زبان دوم آن‌ها انگلیسی است، اغلب بیشتر برای یادگیری زبان انگلیسی کودک خود علاقه نشان می‌دهند. با انجام این کار، مشارکت کودک نیز در فرآیند یادگیری بیشتر است؛ اگر مایلید در کلاس های خصوصی بزرگسالان ما شرکت کنید امروز با مشاور مجموعه تماس بگیرید.

راه های ارتباطی

شماره تماس
09120249510

ارتباط در واتس اپ
09120249510

ایمیل
info@englishprivate.ir
shahinnoei2@gmail.com

اینستاگرام
shahinnoei

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما