گروه مدرسان زبان آرشام

آیا به یک استاد زبان انگلیسی مجرب برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت خصوصی نیاز دارید؟

گروه مدرسان زبان انگلیسی آرشام، با بهره گیری از کادری مجرب، دوره دیده، جوان و با انگیزه، درصدد است تا زضایت کامل مشتریان خود را در زمینه ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی کسب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و هزینه کلاس های خصوصی صفحات مربوطه را دنبال کنید، یا با شماره اعلام شده تماس حاصل فرمایید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

با برنامه ریزی دقیق بر اساس نیاز و زمان شما، مدرسان ما از طریق بهترین روش ها و جدیدترین متد های تست شده در کلاس ها، مطالب مورد نیاز را به شما یاد خواهند داد.

پیگیری و تعهد استاد

اساتید پس از تدریس هر جلسه، میزان پیشرفت شما را ارزیابی کرده و با توجه به مهارت های مورد نیاز به شما راهکارهای مناسب را ارائه خواهند کرد؛ تا به زبان انگلیسی مسلط شوید.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات

مدرسان ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات زبان آموز حتی پس از اتمام کلاس هستند؛ کافی است با آنها در شبکه های اجتماعی همراه شوید.

اگر استاد زبان هستید، منتظر تماس شما هستیم

تخصص و تمرکز ما زبان انگلیسی است

معلم خصوصی زبان انگلیسی در منزل

شاهین نوعی

استاد خصوصی زبان انگلیسی در منزل

مسعود محمودی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی تهران

هومن لاجوردی

...

ادامه ی لیست اساتید مجموعه

اساتید گروه مدرسان زبان آرشام، همگی در آزمون های مطرح از جمله تافل و آیلتس سنجیده شده و در بهترین و معتبرترین موسسات کشور از جمله کیش و ایران کانادا و …برای تدریس و آشنایی با متدهای آموزشی جدید، دوره دیده اند. پس از نظر دریافت بهترین کیفیت هیچ نگرانی به خود راه ندهید.